Ts Štyl Svit

Menu
Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Bilancia TS Štýl v roku 2018

Členská základňa sa omladila. Tanečníci pravidelne navštevovali tréningy počas celého roka. Prešli nácvikom techník kreatívneho  a základy džézového tanca. Na základe týchto nadobudnutých znalostí boli vytvorené choreografie Story1 (príbeh) a Story2. S týmito choreografiami sa prezentovali na Festivaloch - súťažiach FESTIVALS TALENT v Košiciach a Novom meste nad Váhom, kde získali bronzové miesto. Okrem toho tanečníci vystupovali v rámci Svitu, T. Štrby a  Hranovnice. Spolu vystúpil 8 krát v projektoch: Hodnoty dedovizne, Viva Talent Festival, Naša dedovizeň, Top Talent Festival, Nová rozprávka o Perinbabe z tvorivej dielne Spojenej školy Svit.  Kostýmy za pomoci rodičovského príspevku boli zakúpené i vyhotovené v rámci možností o.z. Detský famózny svet Svit, pod ktorým tanečná skupina pracuje v Dome kultúry Svit. 

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah